Marina Wedding Event - Tektaş Wedding Organizasyon
Diğer Yazılar

16 Haziran 2023, 20:50

0 Yorum

205 Okuma

2023'de Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz ?

16 Haziran 2023, 20:48

0 Yorum

202 Okuma

2023 Trend Gelinlik Modelleri

16 Haziran 2023, 20:45

0 Yorum

196 Okuma

Web Sitemiz Hizmetinizde ! ! !
2023 Trend Gelinlik Modelleri
16
Hazi
202 Okuma 0 Yorum
2023 Trend Gelinlik Modelleri

DERİN V DETAYLI GELİNLİKLER
Çekici bir görünüm elde ederken aynı zamanda da zarif bir görünüm elde etmek istiyorsanız derin V dekolteli gelinlikler tam size göre.
 
KORSE GÖRÜNÜMÜ
2023 gelinlik modellerine neredeyse hüküm süren bir başka model korse görünümü. Çekici görünmenizin yanında vücut yapınızı olduğundan çok daha güzel gösterecektir. Özellikle üst bedeninizi daha ince ve zarif gösterecek bir model olarak karşımıza çıkar.
 
SIRT DEKOLTELİ MODEL
Her daim sizi zarif ve şık gösterecek sırtı dekolteli modelden 2022’de de vazgeçilmiyor. Eğer sırt dekoltesini seviyorsanız bu modellere mutlaka göz atmayı ihmal etmeyin.
 
BALON KOLLAR
Tüm bakışları kollarda toplayan bir model olan balon kollar, 2022’de en trend modellerin başında geliyor. Günlük hayatımızda vazgeçemediğimiz balon kol modeli gelinliklere uyarlanarak yenilikçi bir moda anlayışı ortaya koymuştur. Bu modellerin trend olmasına sebep takıp çıkarılabilen parçalar eşliğinde sunulmasıdır.
 
PELERİN FORMU
Çok da yazacak bir şey yok. Romantik ve modern duruşuyla ön plana çıkan gelinlikler havalı bir görünüm elde etmenizi sağlıyor.
 
ASİMETRİK ETEKLER
Önü kısa arkası uzun gelinlikler de seçenekleriniz arasında olacağından eminiz. Tıpkı hazır giyimde olduğu gibi gelinlik modellerinde de zaman zaman geçmişe gidiliyor. Ancak küçük güncellemelerle geçmişin izini taşıyarak günümüze uyarlanan modeller bir harika.
 
TÜL FIRFIRLAR
Özellikle gösterişli modelleri sevenler için ekstra hacim ve doku kazandıran tül detayı, tıpkı bir prenses gibi kabarık bir gelinliği modernleştirmek için kuşkusuz en iyi tercihlerden biridir. Kat kat oluşu ise ayrı bir hava katmaktadır.
 
KISA DUVAKLAR / SAÇ AKSESUARLARI
Metrelerce uzunluktaki duvaklar sanırım artık fazla geleneksel oluyor. Daha modern bir görünüm yaratmak istiyorsanız kısa duvakları ya da iddialı saç aksesuarlarını tercih edebilirsiniz.
 
3 BOYUTLU ÇİÇEKLER
Çiçekler, çiçek işlemeler gelinliğin vazgeçilmez desenlerindendir. Ancak artık desen yerine 3 boyutlu, daha canlı, daha romantik ve bir masaldaki prenses gibi hissettirecek çiçek argümanları karşımıza çıkıyor. Böyle bir gelinlik ile tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.
 
TÜY DETAYLAR
Sade bir gelinliğe çarpıcı bir dokunuş eklemek ve hareketlendirmek için tıpkı 3 boyutlu çiçekler gibi tüy detayları da oldukça tercih edilen modeller arasında. Siz de enerjik, canlı ve dikkat çekici olmak istiyorsanız bu tarz gelinlikleri tercih edebilirsiniz.

0 Yorum

Yorum Ekle